Servisler

Servisler

Servislerimiz

Sadece inşa etmiyoruz

İnşaat

Yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeyi, işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmayı kendimize ilke edinmekteyiz.

Mimarlık

Evinizin projesinde kişiliğinize özgü ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda sizin için en uygun, rahat ve kullanışlı yaşam alanlarını gelin hep birlikte yaratalım.

İç-Mimarlık

Tarzınıza uygun, sıcak yaşam alanları yaratıyoruz. İç mimarlarımız ve siz değerli müşterilerimiz arasında dilediğiniz her an bağlantı noktası olmaktan mutluluk duyacağız.

Hafriyat & Nakliyat

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan hafriyat ve nakliyat işleri,siz değerli müşterilerimize Kıbrıs adası genelinde hizmet verilmektedir.

Alt Yapı & Arsa Parselasyonu

Sektöründe ekonomik, sağlıklı, kaliteli ve çevreye duyarlı üretim yapabilmek için yeni, özgün ve gelişmiş teknolojiyle hizmet sağlanmaktadır.

Danışmanlık

Yapım aşamasında olan inşaatınızdaki teknik detayları veya ortaya çıkan sorunları en uygun ürün ve sistemlerle, sizlere hızlı bir şekilde çözüm önerileri sunulacaktır.

Güncel Projemiz

Dereli Homes

Bizim için her müşteri benzersizdir ve benzersiz ihtiyaç ve isteklerle gelir. Amacımız yaşam alanınız, sizin seçimleriniz, zevkinizve dünya görüşünüz ile uyumlu, tasarımı ve stili eskimeyecek konutlar yaratmaktır.

UD1_4 - Photo

43

Yıllıkİnşaat SektöründeTecrübe