Kurumsal

Kurumsal

Dereli Homes,

Hakkımızda

Faaliyetlerimize 1977 yılında başlamış olup, 2018 yılında ise Uygar Dereli Homes şirketini kurduk.

Kalite, dürüstlük ve güven ilkelerinden ödün vermeden müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeyi, güvenli yuvalar kurmayı kendimize ilke edindik. Tamamladığımız projelerle 40’ın üzerinde nitelikli konut inşa ettik.

Yaşam alanları inşa etmenin yanında 45 yıllık tecrübe ile hafriyat, nakliyat ve altyapı alanlarında da başarılı işlere imza atmaya devam etmekteyiz.

1
YILLIK TECRÜBE
1
MUTLU KONUT SAHİBİ
1
YENİ PROJE
İnşaat DH

İş Sağlığı & Güvenliği

İş sağlığı, güvenliği ve çevre politikası alanındaki değerlerimiz; çevre ve insan sağlığı adına gerekli tedbirleri alarak çevre, sağlık ve güvenlik sisteminde sürekli gelişim sağlama hedeflenmesi. 

Değerlerimiz; Çevre ve insan sağlığına gelebilecek tehlikeleri daima önceden belirleyip gerekli önlemlerin alınması. Faaliyetlerimizin insan ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini minimize edilmesi.

Dereli Homes

Vizyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmete önem veren, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir firma olarak yaşamını sürdürmek.

Dereli Homes,

Kalite Politikası

Yenilikçi anlayışımızın yanı sıra, insanın en önemli kaynak ve değer olduğu ilkesinden yola çıkarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak üzere yönetim hedeflerimizi belirliyoruz. Bu yaklaşım, kurumsal kültürümüzün temelini oluşturmaktadır. 

Kurumsal Kültür Politikamız;

  • Gerçekleştirilen projelerde, kalitenin zamanında ve belirlenen değerde sunulması.
  • Kalite Yönetim Sistemi standardının tüm şartlarına uyulması ve sistemin sürekli geliştirilmesi.
  • Mühendislik disiplinlerinden ödün vermeden çalışmaların yürütülmesi.
  • Takım çalışması ruhunu canlı tutarak, verimliliği en üst düzeye çıkarılması.
  • Yasal mevzuat ve müşteri şartnamelerine harfiyen uyulması.

 

UD INT 1 (2)